HHV-25FR-52-118K
MFR.Part #
HHV-25FR-52-118K
JLCPCB Part #
C3353555
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS