HHV-25FB-52-6M65
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-25FB-52-6M65
JLCPCB Part #
C1388063
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS