HHV-25FB-52-53K6
MFR.Part #
HHV-25FB-52-53K6
JLCPCB Part #
C3496915
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS