HHV-25FB-52-536K
MFR.Part #
HHV-25FB-52-536K
JLCPCB Part #
C3440714
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS