HHV-25FB-52-4M22
MFR.Part #
HHV-25FB-52-4M22
JLCPCB Part #
C1388672
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS