HHV-25FB-52-3M74
MFR.Part #
HHV-25FB-52-3M74
JLCPCB Part #
C1388926
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS