HHV-25FB-52-392K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-25FB-52-392K
JLCPCB Part #
C3381198
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS