HHV-25FB-52-2M67
MFR.Part #
HHV-25FB-52-2M67
JLCPCB Part #
C1391578
Description
-55℃~+155℃ 2.67MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS