HHV-25FB-52-191K
MFR.Part #
HHV-25FB-52-191K
JLCPCB Part #
C1388933
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS