HHV-25FB-52-180K
MFR.Part #
HHV-25FB-52-180K
JLCPCB Part #
C1388955
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS