HHV-25FB-52-118K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-25FB-52-118K
JLCPCB Part #
C3357665
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS