HHV2WSJT-73-510K
MFR.Part #
HHV2WSJT-73-510K
JLCPCB Part #
C1395249
Description
-55℃~+155℃ 2W 510kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS