HHV1WSJT-73-750K
MFR.Part #
HHV1WSJT-73-750K
JLCPCB Part #
C1393402
Description
-55℃~+155℃ 1W 750kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS