HHV1WSJT-73-5M1Y
MFR.Part #
HHV1WSJT-73-5M1Y
JLCPCB Part #
C1395173
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS