HHV1WSJT-73-390KY
MFR.Part #
HHV1WSJT-73-390KY
JLCPCB Part #
C3416355
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS