HHV1WSJT-73-1M3Y
MFR.Part #
HHV1WSJT-73-1M3Y
JLCPCB Part #
C1395192
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS