HHV1WSJT-73-130KY
MFR.Part #
HHV1WSJT-73-130KY
JLCPCB Part #
C1395174
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS