HHV1WSJT-73-130K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV1WSJT-73-130K
JLCPCB Part #
C1393446
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS