HHV1WSJT-73-100K
MFR.Part #
HHV1WSJT-73-100K
JLCPCB Part #
C1365345
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W 2.5kV Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS