HHV1WSJT-52-6M8
MFR.Part #
HHV1WSJT-52-6M8
JLCPCB Part #
C1393580
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS