HHV1WSJT-52-3M6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV1WSJT-52-3M6
JLCPCB Part #
C1393705
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS