HHV1WSJT-52-390K
MFR.Part #
HHV1WSJT-52-390K
JLCPCB Part #
C1394249
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS