HHV1WSJT-52-22M
MFR.Part #
HHV1WSJT-52-22M
JLCPCB Part #
C1393621
Description
-55℃~+155℃ 1W 22MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS