HHV1WSJT-52-18M
MFR.Part #
HHV1WSJT-52-18M
JLCPCB Part #
C1393583
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS