HHV1WSJT-52-16M
MFR.Part #
HHV1WSJT-52-16M
JLCPCB Part #
C1393726
Description
-55℃~+155℃ 16MΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS