HHV1WSJT-52-10M
MFR.Part #
HHV1WSJT-52-10M
JLCPCB Part #
C1394964
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS