HHV1WSJR-73-33MY
MFR.Part #
HHV1WSJR-73-33MY
JLCPCB Part #
C1770611
Description
-55℃~+155℃ 1W 33MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS