HHV1WSJR-73-20M
MFR.Part #
HHV1WSJR-73-20M
JLCPCB Part #
C1767831
Description
-55℃~+155℃ 1W 20MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS