HHV1WSJR-73-180K
MFR.Part #
HHV1WSJR-73-180K
JLCPCB Part #
C1767797
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS