HHV1WSJR-73-160K
MFR.Part #
HHV1WSJR-73-160K
JLCPCB Part #
C3420523
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS