HHV1WSJR-73-100KY
MFR.Part #
HHV1WSJR-73-100KY
JLCPCB Part #
C1768429
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS