HHV1WSFT-73-9M31
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-9M31
JLCPCB Part #
C3463044
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.31MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS