HHV1WSFT-73-390K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-390K
JLCPCB Part #
C3454944
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS