HHV1WSFT-73-357K
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-357K
JLCPCB Part #
C1397582
Description
-55℃~+155℃ 1W 357kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS