HHV1WSFT-73-22MY
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-22MY
JLCPCB Part #
C1398711
Description
-55℃~+155℃ 1W 22MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS