HHV1WSFT-73-1M82
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-1M82
JLCPCB Part #
C1397467
Description
-55℃~+155℃ 1.82MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS