HHV1WSFT-73-1M54
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-1M54
JLCPCB Part #
C1397487
Description
-55℃~+155℃ 1.54MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS