HHV1WSFT-73-1M4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-1M4
JLCPCB Part #
C1397490
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.4MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS