HHV1WSFT-73-17M8
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-17M8
JLCPCB Part #
C1397458
Description
-55℃~+155℃ 17.8MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS