HHV1WSFT-73-12M4
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-12M4
JLCPCB Part #
C1397690
Description
-55℃~+155℃ 12.4MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS