HHV1WSFT-73-127K
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-127K
JLCPCB Part #
C1397439
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS