HHV1WSFT-73-11M8
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-11M8
JLCPCB Part #
C1397455
Description
-55℃~+155℃ 11.8MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS