HHV1WSFT-73-107K
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-107K
JLCPCB Part #
C1399029
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS