HHV1WSFT-73-100KY
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-100KY
JLCPCB Part #
C3437987
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS