HHV1WSFR-73-1M65
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV1WSFR-73-1M65
JLCPCB Part #
C3464474
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS