HHV100FT-73-22M
MFR.Part #
HHV100FT-73-22M
JLCPCB Part #
C1397828
Description
-55℃~+155℃ 1W 22MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS