HHV100FR-73-20K
MFR.Part #
HHV100FR-73-20K
JLCPCB Part #
C1775975
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS