HHV100FR-73-1M8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV100FR-73-1M8
JLCPCB Part #
C1778746
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS