HHV100FR-73-100K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV100FR-73-100K
JLCPCB Part #
C1775946
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS