FSM250KB-4R7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FSM250KB-4R7
JLCPCB Part #
C1439465
Package
Plugin,10x9mm
Description
-55℃~+150℃ -80ppm/℃~+500ppm/℃ 2.5W 4.7Ω Cement Resistor ±10% 插件,10x9mm Through Hole Resistors ROHS